House project Alma

House project Alma

Reaģējot uz klientu vēlmēm, Sipmaja.lv komanda ir izstrādājusi māju, kura piemērota dzīvošanai ģimenei. Tā ir lieliska māja dzīvošanai kopā ar vecākiem. Ja nepieciešams, telpas var apvienot, un māja būs piemērota 4-5 cilvēku ģimenei. Tas ir projekts ar vienkāršām konstrukcijām, vienkārši uzbūvējams. Apdare ir ekonomiska un atturīga.

Tāpat kā citus mūsu arhitektu izstrādātos māju projektus, šo plānu varat mainīt atbilstoši savām vēlmēm – tās izvērtējuši, Sipmaja.lv arhitekti sniegs jums atbildi par cenu un citām jūsu sapņu mājai svarīgām detaļām.

Kopējā platība – 145.75 m2

Dzīvojamā platība – 126.39 m2

House project Asta

House project Asta

„Asta” ir viens no skaistākajiem un visfunkcionālākajiem mājas projektiem. Šis vienstāva individuālās dzīvojamās mājas projekts izceļas ar plašumu un modernām līnijām.
Šis ir visjaunākais ziemas sezonas mājas projekts. Skaidri nodalīti un izteikti mājas korpusi. Tas nodrošinās klusu un ērtu atpūtu. Plašu garāžas telpu. Nav aizmirsts arī mājas galvenais elements – kamīns. Plašajā, mājīgajā, kamīna apgaismotajā dzīvojamā istabā varēsiet atpūsties un izbaudīt katru mirkli.

Tāpat kā citus mūsu projektus, arī šo varat rediģēt pēc saviem ieskatiem, un, saņēmuši izmaiņas, mēs pēc iespējas ātrāk sniegsim atbildi.

Kopējā platība – 334.07 m2

Dzīvojamā platība – 262.35 m2

House project Dalia

House project Dalia

Modernas vienstāva dzīvojamās mājas projekts ar trim guļamistabām un plašu garāžu. Mājas projekts „Dalia” vislabāk piemērots četru cilvēku ģimenei. Šī projekta mājas plāns ietver visu, kas jums nepieciešams komfortablai dzīvei.

Proejktu ir iespējams arī rediģēt pēc Jūsu vēlmēm. Kad saņemsim jūsu labojumus un komentārus, mūsu arhitekti izvērtēs to izmaksas un saprātīgā termiņā sniegs jums atbildi.

Kopējā platība – 217.72 m2

Dzīvojamā platība – 175.02 m2

House project Laima

House project Alma

Sipmaja.lv komanda piedāvā modernu, plašu un ērtu māju. Lieliski piemērota lielākai, 4-5 cilvēku ģimenei. Šajā projektā ietilpst plaša viesistaba ar ēdamistabu. Ir arī kamīns dzīvojamā istabā un lieliska terase pagalma iekšējā pusē. Lielajā un plašajā dzīvojamā istabā jauki pavadīsiet laiku ar draugiem un tuviniekiem. Māja ir sadalīta divās daļās: kopējās un dzīvojamās telpas. Mājīgas mājas projekts, kas par visiem 100 procentiem atbilst mūsdienu vajadzībām. Ikviens ģimenes loceklis atradīs sev iemīļotu stūrīti. Laima – tā ir lieliska izvēle tiem, kas meklē vidēji lielu, ekonomisku māju, kas iederēsies gan pilsētas, gan dabas fonā.

Tāpat kā citus mūsu arhitektu izstrādātos māju projektus, šo plānu varat mainīt atbilstoši savām vēlmēm .

Kopējā platība – 133.89 m2

Dzīvojamā platība – 96.29 m2

House project Liepa

House project Liepa

Mājas projekts „Liepa” ir viens no skaistākajiem un visfunkcionālākajiem mājas projektiem. Šis individuālās dzīvojamās mājas projekts izceļas ar modernām līnijām. Mājas plānu „Liepa” veido dažādiem mērķiem domātas istabas, plaša dzīvojamā istaba un visas citas mūsdienu mājai nepieciešamās telpas. Izstrādātais individuālās mājas projekts izceļas ar oriģinālu plānojumu un dizaina risinājumiem, tāpēc īpaši patiks jaunām ģimenēm. Divstāvu mājas projekts paredzēts četru cilvēku ģimenei, tajā ir trīs guļamistabas un liela dzīvojamā istaba ar lielisku skatu uz āru.

Visus mājas plāna elementus varat mainīt atbilstoši savām vajadzībām. Īpaši svarīgu daļu šajā individuālās dzīvojamās mājas projektā aizņem plaša dzīvojamā istaba. Mājas plāns tika izstrādāts tiem, kam patīk plaša dzīves telpa. Sazinoties ar mums un mēs izvērtēsim to izmaksas un saprātīgā termiņā sniegsim jums atbildi.

Kopējā platība – 173.89 m2

Dzīvojamā platība – 133.89 m2

House project Paula

House project Paula

Plašas modernu formu divstāvu mājas projekts apmierinās visas vajadzības ģimenes mājoklim. Vislabākā mājas projekta izvēle lielai ģimenei. Liela un plaša dzīvojamā istaba. Šajā mājas plānā ir pietiekami daudz vietas realizēt visas savas sapņu mājas idejas!
“Paula” ir māja ar mūsdienīgu arhitektūru un modernām līnijām. Lieliski iederēsies gan pilsētā, gan dabas ielokā. Ja meklējat kaut ko atšķirīgu, netradicionālu, tad šis projekts ir domāts tieši jums.

Kopējā platība – …

Dzīvojamā platība – …